Biały kosz do łazienki 7 l Norm Architects, MENU
Biały kosz do łazienki 7 l Norm Architects, MENU
Biały kosz do łazienki 7 l Norm Architects, MENU
Biały kosz do łazienki 7 l Norm Architects, MENU

Biały kosz do łazienki 7 l Norm Architects, Audo

947,00 zł / szt.
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 918,59 zł

Biały kosz do łazienki 7 l Norm Architects, Audo 7607639

Ilość
Produkt na zamówienie. Czas realizacji zamówienia do 21 dni.

 

Dostawa gratis od 300 PLN

 

14 dni na zwrot

 

test

Zapytaj o produkt
: 7607639

Norm Architects, specjalnie dla Audo Design, przygotowało łazienkowy kosz na śmieci. Na tle innych produktów wyróżnia go niepowtarzalny design i prostota, które są tylko pretekstem do niezwykłej funkcjonalności.

Jest nowoczesny i minimalistyczny. Prosta, cylindryczna forma udowadnia, że tak zwykły przedmiot również może zostać wykonany ze smakiem. Udowadnia to chociażby lustrzana powierzchnia pokrywy, która współgra z matowym wykończeniem pojemnika.

Sama pokrywa jest otwierana za pomocą mechanizmu pedałowego umożliwiającego szybkie otwarcie i wygodę. Jest to także ukłon w stronę higienicznych rozwiązań, które są kluczową funkcją przy takich produktach. Dodatkowo w środku znajduje się wyjmowany plastikowy wkład, co pozwala go bez problemu umyć.

Kolejnym atutem jest możliwość wyboru najbardziej dogodnej dla nas pojemności. Dzięki temu nie musimy rezygnować z funkcjonalności i designu, który jest idealny do łazienki.

Kosz jest lekki, wykonany z nowoczesnych materiałów - stali nierdzewnej z dodatkiem tworzywa sztucznego. Jest wytrzymały i lata będzie spełniał powierzoną mu rolę.

Biała łazienka jest oczywistym miejscem na prezentowany kosz na śmieci. Prawda jednak jest taka, że dowolna nowoczesna łazienka będzie dla niego idealnym miejscem.

Wysokość: 39 cm.

Nowy


Komentarze (0)