kieliszek do białego wina Charlotte Amalie HolmeGaard
kieliszek do białego wina Charlotte Amalie HolmeGaard

kieliszek do białego wina Charlotte Amalie HolmeGaard

158,00 zł / szt.
Brutto

kieliszek do białego wina Charlotte Amalie HolmeGaard 4304902

Ilość
Produkt dostępny w ciągi 1Produkt chwilowo niedostępny tzn. brakuje go chwilowo również u producenta dni od złożenia zamówienia

 

Dostawa gratis od 300 PLN

 

14 dni na zwrot

Zapytaj o produkt
: 4304902

Per Lütken tworzył i żył zgodnie z ideą, że produkty ze szkła powinny emanować prawdziwym rzemiosłem i mieć określony ciężar. Zgodnie z tą myślą powołał do życia rozmaite wyroby ze szkła dające się liczyć w tysiącach. Wiele z nich jest dzisiaj uznawanych za klasyki słynące z dobrej jakości i kunsztu wykonania, na których opiera się marka Holmegaard.

Linia Charlotte Amalie, jako dziecko perfekcjonisty, prezentuje się doborowo. Per Lütken nazwał ją na cześć swojej żony i nie sposób przeoczyć kobiecego pierwiastka. Delikatne, obłe kształty tworzą spójną całość a przezroczyste szkło nadaje całości galanterii. Taki smukły kieliszek to dzieło ponadczasowe. Może uświetnić codzienne posiłki oraz posłużyć jako dekoracja stołu podczas ważniejszych uroczystości.

Szklany kieliszek Charlotte Amalie występuje w kilku wariantach w tym do białego wina. Szeroka linia pozwala tworzyć aranżacje dowolnie łącząc elementy na stole, chociaż pojedynczo wyglądają równie ujmująco.

Pojemność: 130 ml.

UWAGA! Produkt został wykonany ręcznie i może różnić się wizualnie od przedstawionego na zdjęciu.

Dane techniczne

Projektant
Per Lütken
Producent
HolmeGaard
Wysokość (około)
15,5 cm
Pojemność
130 ml
Kolor
przezroczysty
Materiał
szkło dmuchane
Zmywarka
nie
Nowy


Komentarze (0)