kieliszek do piwa Charlotte Amalie HolmeGaard
kieliszek do piwa Charlotte Amalie HolmeGaard

kieliszek do piwa Charlotte Amalie HolmeGaard

155,00 zł / szt.

kieliszek do piwa Charlotte Amalie HolmeGaard 4304912

Ilość
Produkt dostępny w ciągi 1Produkt chwilowo niedostępny tzn. brakuje go chwilowo również u producenta dni od złożenia zamówienia

 

Dostawa gratis od 300 PLN

 

14 dni na zwrot

 

test

Zapytaj o produkt
: 4304912

Per Lütken tworzył i żył zgodnie z ideą, że produkty ze szkła powinny emanować prawdziwym rzemiosłem i mieć określony ciężar. Zgodnie z tą myślą powołał do życia rozmaite wyroby ze szkła dające się liczyć w tysiącach. Wiele z nich jest dzisiaj uznawanych za klasyki słynące z dobrej jakości i kunsztu wykonania, na których opiera się marka Holmegaard.

Linia Charlotte Amalie, jako dziecko perfekcjonisty, prezentuje się doborowo. Per Lütken nazwał ją na cześć swojej żony i nie sposób przeoczyć kobiecego pierwiastka. Delikatne, obłe kształty tworzą spójną całość a przezroczyste szkło nadaje całości galanterii. Taki smukły kieliszek to dzieło ponadczasowe. Może uświetnić codzienne posiłki oraz posłużyć jako dekoracja stołu podczas ważniejszych uroczystości.

Szklany kieliszek Charlotte Amalie występuje w kilku wariantach w tym do piwa. Szeroka linia pozwala tworzyć aranżacje dowolnie łącząc elementy na stole, chociaż pojedynczo wyglądają równie ujmująco.

Pojemność: 300 ml.

UWAGA! Produkt został wykonany ręcznie i może różnić się wizualnie od przedstawionego na zdjęciu.

Dane techniczne

Projektant
Per Lütken
Producent
HolmeGaard
Wysokość (około)
21,5 cm
Pojemność
300 ml
Kolor
przezroczysty
Materiał
szkło dmuchane
Zmywarka
nie
Wykonanie ręczne
tak
Nowy


Komentarze (0)

Czas na piknik! Przegląd najmodniejszych akcesoriów na świeżym powietrzu
19 Lipca 2021

Czas na piknik! Przegląd najmodniejszych akcesoriów na świeżym powietrzu

Lato za oknami rozgościło się na dobre, dlatego gdy temperatura szybuje w górę, a niebo zachwyca nas swoją błękitną barwą, zanurzamy się w wakacyjny klimat i cieszymy się naturą. Zapakujmy więc kosz wiklinowy i wybierzmy się na ucztę na łonie przyrody.
Zobacz wszystkie wpisy na blogu