Odkurzacz ręczny, biały, Alessi
Odkurzacz ręczny, biały, Alessi

Odkurzacz ręczny, biały, Alessi

892,00 zł / szt.

Elegancki odkurzacz ręczny Alessi SG67W zaprojektowany przez Stefano Giovannoniego, wykonany ze stali nierdzewnej. Praktyczny i niezwykle elegancki.

Ilość
Produkt na zamówienie. Wysyłka w ciągu 14-21 dni od złożenia zamówienia.

 

Dostawa gratis od 300 PLN

 

14 dni na zwrot

 

test

Zapytaj o produkt
: SG67 W

Stworzony przez światowej sławy projektanta Stefano Giovannoni, odkurzacz ręczny Alessi SG67W łączy elegancję z funkcjonalnością, spełniając najwyższe standardy wygody i praktyczności. Wykonany z stali nierdzewnej oraz wysokiej jakości termoplastycznego żywicy, ten model cechuje się wytrzymałością i trwałością.

Wygodny i kompaktowy, idealnie sprawdza się w szybkim sprzątaniu drobnych zabrudzeń i płynów do których posiada dwie dodatkowe końcówki. Dzięki bezprzewodowej konstrukcji, odkurzacz SG67W zapewnia dużą swobodę ruchów, co umożliwia łatwe dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Jego działanie wynosi 8-10 minut, gdy urządzenie jest w pełni naładowane. Cza ładowania to 12-15h

Najważniejsze cechy odkurzacza to:

  • Projektant: Stefano Giovannoni
  • Materiał: Stal nierdzewna 
  • Wbudowane dysze: szczelinowa i do płynów
  • Estetyka i funkcjonalność w jednym
  • łatwe mycie i wyjmowanie filtra

Korelacja formy i funkcji w projekcie Alessi SG67W została osiągnięta dzięki mistrzowskiej pracy Giovannoniego, który jest uznawany za innowatora w dziedzinie designu użyteczności publicznej.

Dane techniczne

Wysokość (około)
14 cm
Długość (około)
38,5 cm
Szerokość (około)
11,5 cm
Materiał
stal nierdzewna, tworzywo sztuczne

Komentarze (0)