Marka Good&Mojo, kierując się priorytetem ochrony środowiska i wspierania ludzi, wyróżnia się nie tylko atrakcyjnym designem, ale również zaangażowaniem w zrównoważony rozwój. Jej unikalność polega na tworzeniu ekologicznych lamp, wykonanych z surowców pozyskiwanych z materiałów wtórnych, łatwo odnawialnych i bez szkody dla ekosystemu. Co jeszcze sprawia, że oświetlenie Good&Mojo zasługuje na uwagę? Oprócz ekologicznego podejścia marki, jej każda lampa łączy estetykę z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi. Więcej na ten temat opowiemy w tym artykule.

Good&Mojo - wyjątkowe lampy dla wyjątkowych ludzi

Pod zarządem skandynawskiej grupy It’s About RoMi, Good&Mojo, istniejąca od 2016 roku, nie tylko oferuje wyjątkowe produkty dostępne w naszym sklepie internetowym, ale również realizuje misję społeczną. Część zysków z każdej sprzedanej lampy jest przekazywana na fundację dostarczającą oświetlenie do potrzebujących domostw, co czyni tę markę jeszcze bardziej wyjątkową.

 

Jednak to troska o środowisko naturalne i cały ekosystem jawi się jako główny motyw jej działania. Szeroka oferta obejmuje lampy wykonane z różnorodnych, ekologicznych materiałów, takich jak drewno, korek, rattan, abaca, bambus czy nawet skała wulkaniczna. Przy tym, marka nie zapomina o recyklingu, sięgając po materiały takie jak recyklingowe szkło czy stare opony, nadając im nowe życie w postaci designerskiego oświetlenia.

 

Często wyposażone w system LED, regulację wysokości i podsufitki, lampy Good&Mojo skutecznie wzbogacą estetykę salonu czy sypialni jednocześnie stając się trwałym elementem domu. Dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów oraz recyklingowi, te ręcznie wykonane lampy wspierają proekologiczne działania, wpisując się w ideę zrównoważonego stylu życia.

 

Oświetlenie Good&Mojo - lampy podłogowe, sufitowe i… więcej

Jeśli cenisz sobie rękodzieło, na pewno polubisz oświetlenie tej marki. Wyplatane lampy to przepiękne uzupełnienie aranżacji w stylu boho, ale umiejętne żonglowanie dodatkami umożliwia też wkomponowanie ich w praktycznie każde otoczenie Zobaczmy, jakie rodzaje są dostępne w ofercie. 

 

• Kinkiety. Rozwiązanie między innymi do salonów i sypialni, jeśli zechcesz w nich wyodrębnić kąciki do relaksu. Można je zamontować przy fotelach, by wieczorem zatopić się we wciągającej lekturze nie męcząc oczu. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wyplatane kinkiety z półkami, a więc z miejscem na książki czy inne rzeczy, które zechcesz mieć pod ręką.

• Lampy podłogowe. Good&Mojo stawia na synergię funkcjonalności z designem, więc możesz liczyć na zjawiskowy wygląd i możliwość dostosowania lampy do własnych potrzeb. Ciekawym modelem jest Madeiro - lampa podłogowa wykonana z plecionki rattanowej oraz bambusa. Naturalna kolorystyka i minimalistyczna forma pięknie kontrastuje ze światłem żarówki.

• Lampy sufitowe. W formie z długimi przewodami wprowadzającymi do wnętrz loftowy klimat lub jako plafony dyskretnie oświetlające otoczenie. Ich abażury zostały zaprojektowane w taki sposób, by światło było lekko przyciemnione. 


• Lampy stołowe.
Idealne na biurko lub stolik kawowy. Są jednocześnie dekoracyjnym elementem i funkcjonalnym przedmiotem codziennego użytku. My szczególnie polubiliśmy białą Kalahari łączącą klasyczny design z nowoczesnym sznytem.

 

Warto podkreślić, że produkty rękodzielnicze są tworzone na zamówienie, więc trzeba na nie chwilę zaczekać. Dzięki temu masz pewność, że zostaną starannie wykonane i będą niepowtarzalne.

 

Ręcznie tworzone lampy Good&Mojo jako krok ku wsparciu natury

Wybór elementów wyposażenia wykonanych z recyklingowanych materiałów nie tylko wpisuje się w nurt zrównoważonego stylu życia, ale stanowi również kluczowy krok w kierunku ochrony środowiska. W dzisiejszych czasach, kiedy problematyka zmian klimatycznych staje się coraz bardziej paląca, decyzje podejmowane na poziomie codziennego użytku nabierają szczególnego znaczenia. 


Meble, dekoracje czy lampy z recyklingowanych surowców redukują ilość odpadów i zmniejszają zapotrzebowanie na nowe zasoby naturalne. To ekologiczny gest oraz akt odpowiedzialności społecznej, który wpływa na długoterminowy stan naszej planety. Wybierając produkty z recyklingu, aranżujemy funkcjonalne wnętrze i przyczyniamy się do tworzenia bardziej zrównoważonej przyszłości dla kolejnych pokoleń. Lampy od Good&Mojo to doskonały przykład połączenia pasji do designu z miłością do natury.