metalowy stolik pomocniczy Agate, Dutchbone

2300099

Produkt na zamówienie. Wysyłka w ciągu 14-21 dni od złożenia zamówienia.

Dutchbone

1 099,00 zł brutto

Meble do salonu najczęściej są wybierane pod względem swojej funkcjonalności. Jednak marka Dutchbone udowadnia, że to także świetna dekoracja do pokoju dziennego. W swojej kolekcji umieściła okrągły stolik pomocniczy Agate, który zaspokoi potrzeby poczucia estetyki, nie tracąc niczego na użyteczności

Stolik metalowy jest nowoczesny co przejawia się pod postacią jego podstawy o trzech nogach. Rama jest symetryczna i prosta, a przy tym wytrzymała – ten niepozorny minimalistyczny stolik potrafi wytrzymać obciążenie do 10 kg.

Podstawa jest wykonana z żelaza krytego proszkowo na czarno. Z kolei dekoracyjny blat jest przyczyną nazwy stolika. W całości pokryty agatami z żywicą epoksydową. Ten półszlachetny minerał został wyeksponowany w pełni oferując swoje piękno.

Okrągły stolik z dekoracyjnym blatem Agate we wnętrzu w stylu orientalnym czy kolonialnym będzie strzałem w dziesiątkę. Pomieszczenie przepełnione solidnym drewnem i brązową skórą będzie pięknie korespondować z czarnym stolikiem pomocniczym, niezależnie od powierzonej mu roli – czy będzie stał obok kanapy czy pod ścianą służąc za kwietnik.

Wysokość: 51 cm.

Dane techniczne

ProducentDutchbone
Średnica (około)30,5 cm
Wysokość (około)51 cm
Waga (około)2,8 kg
Max. obciążenie10 kg
Kolorrama: czarny, blat: wielokolorowy
Materiałrama: żelazo malowane proszkowo, blat: szkło hartowane, agaty

Opinie

Średnia ocena: 4.1 (82%)
Na podstawie: 5 ocen

Na razie nie dodano żadnej recenzji. aby dodać opinię.

Napisz opinię

metalowy stolik pomocniczy Agate, Dutchbone

metalowy stolik pomocniczy Agate, Dutchbone

metalowy stolik pomocniczy Agate, Dutchbone 2300099

30 Inne produkty w tej samej kategorii