Lustro Pepe Marble, Menu, czarne

3600539

Produkt dostępny w ciągi 1Produkt chwilowo niedostępny tzn. brakuje go chwilowo również u producenta dni od złożenia zamówienia2 232,00 zł brutto

Naturalne materiały to domena stylu skandynawskiego, który coraz częściej gości "na salonach". Jednym zaś z ponadczasowych, naturalnych kamieni dekoracyjnych wykorzystywanych w aranżacji i wystroju wnętrz jest marmur. Jego uniwersalność pozwala na wykorzystanie marmurowych motywów dekoracyjnych praktycznie w każdym pomieszczeniu. Takim akcentem w Twoim domu może być lusterko Pepe Marble od duńskiej marki Menu.

Umieszczone na łazienkowej półeczce, w garderobie lub sypialni, na szafce czy na stoliku, podkreśli elegancki charakter wnętrza - zarówno takiego w nowoczesnym, jak i klasycznym wydaniu. Solidna konstrukcja podstawy podtrzymująca okrągłe, obrotowe lusterko, występuje w czarnej, zielonej, brązowej i białej odsłonie marmuru. Wykonana z mosiądzu rama szklanej powierzchni lustra doskonale komponuje się z materiałem podstawy, wspólnie z nim tworząc niezwykle gustowną i wyrafinowaną kompozycję estetyczną.

Sposób montażu: wolnostojące.

Wysokość: 26 cm.

Projektant Studio Pepe
Producent Menu
Wysokość 26 cm
Szerokość 25 cm
Głębokość 3 cm
Kolor czrany
Materiał marmur, mosiądz, szkło

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii