Lista produktów marki KOODUU

Mająca swoją siedzibę w Holandii marka Kooduu zaskakuje innowacyjnym podejściem do designu. Jej produkty to jednocześnie ciekawe nowinki technologiczne oraz niezwykle dekoracyjne akcesoria. Wszystkie są estetyczne i funkcjonalne w pełni zaspokajając współczesne potrzeby.

Debiut marki, czyli kolekcja Synergy, to z pozoru białe, nowoczesne lampy stojące. Są minimalistyczne, eleganckie, do postawienia w ogrodzie oraz w domu, gdzie będą roztaczać aurę komfortu swoim ciepłym światłem. Jednak pod płaszczykiem tego wszystkiego skrywa się prawdziwa funkcjonalność! Synergy mają wbudowane głośniki Blouetooth, mogą być używane jako doniczki, pojemniki czy coolery do szampana.

Nabywając jeden produkt Kooduu tak naprawdę dostajemy 3 w 1 i tylko my decydujemy co jest dla nas najbardziej korzystne. Zwłaszcza dlatego, że nie musimy się ograniczać do użytkowania tylko w jednym miejscu. Nie dość, że są lekkie i poręczne, to jeszcze w pełni przystosowane do użytkowania wewnątrz budynku i w warunkach outdoorowych.

Marka jest świeża i wyznacza nowe granice designu. Wyroby Kooduu są dla wszystkich, niezależnie od wieku czy miejsca zamieszkania. Sprawiają, że atmosfera otoczenia staje się pozytywniejsza, ludzie się jednoczą i mają dobry humor – i właśnie w tym celu marka Kooduu udostępnia swoje produkty. Kooduu jest młodą marką, a my z zapałem będziemy śledzić jej losy w świecie designu.

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.