Lista produktów marki Sompex

Zafascynowani światłem i designem członkowie Sompex zgodnie twierdzą, że życie jest za dobre na przeciętność. Pomysły tej małej, dobrze skoordynowanej grupy projektantów freelancerów celowo są nietuzinkowe, a dążąc do perfekcji inspiracji szukają na całym świecie. Ekscytujące, najświeższe trendy i atrakcyjne kształty pod wpływem szczegółowej obróbki przyczyniają się do powstania produktów klasycznych oraz stylowych przy zachowaniu rozsądnych cen.

Dusza, wizja i dalekowzroczność tworzą formułę, która jest podstawą firmy Sompex od początków jej działalności sięgających czasów powojennych. Rolf O. Burghard zaczął prowadzić swoją działalność pod nazwą sompex Handelsgesellschaft mbH, głównie zajmując się eksportem i importem dóbr. Niedługo później marka była już szerzej znana i ceniona, co doprowadziło do „odkrycia” światła, do projektowania niezwykłych lamp. Stąd droga do bycia jednym z głównych graczy na polu designu w Niemczech i innych krajów była już krótka.

Sompex jest rodzinnym podmiotem, którym zajmuje się już trzecia generacja - kuzynostwo Florian i Stephan Burghard. Wyróżniający styl, eksperymentalność i entuzjazm względem dekorowania wnętrz pozwalają firmie prężnie rozwijać swoje skrzydła. „Designed for Life” to nie tylko chwytliwy, może nawet dla niektórych ckliwy slogan. Wprowadzenie światła dosłownie i metaforycznie w ludzkie życie to dewiza, w której moc rodzina wierzy, według niej żyje i tworzy.

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.