Lista produktów producenta: MiDSTY

Polski design


MiDSTY to polska marka, która pojawiła się stosunkowo niedawno, jednak już zdążyła podbić serca wielu miłośników oryginalnego oraz funkcjonalnego designu. Marka MiDSTY projektuje meble, które nie tylko mają się pięknie prezentować, ale przede wszystkim wywoływać pozytywne emocje.


Funkcjonalność w minimalistycznych formach


Jak twierdzą założyciele MiDSTY, głównym celem marki jest nadanie w maksymalnym stopniu funkcjonalności eleganckim i pięknie wyglądającym meblom. Projektanci nieustannie pracują nad tworzeniem unikalnych form, oryginalnych faktur, a także intrygujących kolorów, tak, by upiększać nasze wnętrza praktycznymi, a zarazem luksusowymi meblami.


MiDSTY, czyli radość z oglądania


Marka MiDSTY w swojej ofercie posiada zarówno komody RTV, stoły do jadalni, stoliki kawowe, jak i wysokie komody i akcesoria. Proces tworzenia mebli MiDSTY to sztuka dobrego wyczucia odbiorców – poznanie ich emocji, samopoczucia. Wśród oferty, z całą pewnością warto zwrócić uwagę na kolekcję Signature, która została stworzona z dbałością o szczegóły. Składa się ona między innymi z komody Jukebox inspirowanej klasycznym wystrojem, ale w nowoczesnym wydaniu, czy z komody RTV Raggio, a więc flagowego projektu marki.


MiDSTY
Średnia ocena: 4.3 (86%)
Na podstawie: 2 ocen
na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 49 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 49 elementów

Kategorie

DECO SKŁAD

Producenci

Nowe produkty

Promocje