Lista produktów producenta: Authentic Models

Authentic Models to marka, która już od dziesięcioleci dostarcza nam produktów dobrej jakości. Swój początek miała w Danii, gdzie tamtejszy pasjonata podróży wytwarzał meble, figurki i dekoracje przesiąknięte klimatem wielkich odkryć geograficznych.


Umiejętności rzemieślnicze i nienaganny design to myśli przewodnie, którym marka Authentic Models jest wierna od samego początku swojego istnienia. Przejawia się w stylizowanych przedmiotach, mocno zakorzenionych w przeszłości, chociaż niejednokrotnie z zaskakującym, współczesnym twistem.


Wyrażanie ducha przeszłości w postaci dekoracji, mebli do salonu i ich interpretacji, zawsze idzie w parze z wyjątkową starannością wykonania. Do produkcji każdego ornamentu czy szafy wykorzystywane są sprawdzone surowce i wkładany jest wysiłek, aby finalny produkt całkowicie spełnił nasze najskrytsze pragnienia serca.


Wyposażenie wnętrz z całego świata różni się od siebie i jest niewyczerpalnym źródłem inspiracji dla Authentic Models. Łącząc historyczne wzornictwowspółczesnym stylem marka powołuje do życia wygodne i funkcjonalne meble, zaskakujące dekoracje, które można ulokować w stylizowanym wnętrzu vintage i retro oraz w pełni nowoczesnym.

Authentic Models
Średnia ocena: 4.8 (96%)
Na podstawie: 6 ocen
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • Raty już od

  Model samochodu Indianapolis Red Seat, Authentic Models PC010R Model samochodu Indianapolis Red...

  649,59 zł
  Produkt na zamówienie. Zapytaj o dostępność.
 • Raty już od

  Model samochodu Silberpfeil Red Seat, Authentic Models PC014R Model samochodu Silberpfeil Red Seat,...

  690,24 zł
  Produkt na zamówienie. Zapytaj o dostępność.
 • Raty już od

  Model samochodu Hornet, srebrny, Authentic Models PC015 Model samochodu Hornet, srebrny,...

  373,98 zł
  Produkt na zamówienie. Zapytaj o dostępność.
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Kategorie

DECO SKŁAD

Producenci

Nowe produkty

Promocje