Lista produktów producenta: Kids Concept

Produkty Kids Concept spełnią oczekiwania wszystkich dzieci oraz ich rodziców. Są wytrzymałe i wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Pośród nich łatwo znaleźć coś dla niemowląt, starszaków czy młodzieży. Kids Concept w swojej ofercie ma tekstylia, zabawki i meble przystosowane do każdego okresu życia dziecka.


Kolorowe poduszki, puchate o wesołych kształtach, i dywany, których dużą część stanowi bawełna to tylko przykłady. Dywany i poduszki Kids Concept nie tylko zachwycają designem – łatwo je utrzymać w czystości i można je prać w pralce.


Zabawki z drewna Kids Concept zwracają na siebie uwagę zróżnicowaniem. Można tutaj odnaleźć małe zabawki do codziennej zabawy oraz składające się z większej ilości elementów – idealne na prezent dla dziewczynki i dla chłopca, w wieku 3 lat czy 10 lat.


Drewniane auta, zabawki do gotowania – garnki, warzywa i owoce z drewna są wspaniałymi towarzyszami zabaw, ale także pomagają stworzyć niepowtarzalną atmosferę. Pokój dziecięcy, uzupełniony o odpowiednie dekoracje, wieszaki, meble czy dywany, z ulubionymi zabawkami na czele, stanie się prawdziwą oazą dla naszych milusińskich.


Kids Concept w równej mierze dba o niemowlaki co o starsze dzieci. Z pomocą marki można zapewnić dziecku spokojny sen oraz miejsce do nauki. Drewniane biurka, krzesełka, komody, łóżeczka – wszystko po to, aby zapewnić komfort dzieciom i ich rodzicom, a jednocześnie cieszyć oko współczesnym wzornictwem.

Kids Concept
Średnia ocena: 4.7 (94%)
Na podstawie: 4 ocen
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Kategorie

DECO SKŁAD

Producenci

Nowe produkty

Promocje