Lista produktów producenta: Oohh

Marka Oohh to nic innego jak design w ekologicznym wydaniu. Firmowana przez skandynawskiego producenta Lübech Living jest przyjazna nie tylko środowisku, ale i człowiekowi! Wyroby Oohh są tworzone wyłącznie z recyklingowanych materiałów, takich jak papier, przetworzony denim, filc, aluminium, jak również z resztek powstałych w procesie obróbki drewna mahoniowego, a nawet… przetopionych butelek i torebek z tworzywa!


Brand może pochwalić się również wykorzystywaniem naturalnego, wodoodpornego lateksu, który wypełnia wnętrze doniczek, wazonów i naczyń. Oohh jest zwieńczeniem marzenia o produktach gotowych sprostać zarówno idei minimalistycznego piękna, jak i filozofii eko! Polecamy estetycznym smakoszom oraz wszystkim tym, którzy chcieliby dopieścić swoje wnętrze i… zmysły!


Produkty Oohh powstają żeby zaskakiwać i inspirować. Projekty same w sobie są przepiękne a ekologiczna idea jest wzorcem godnym naśladowania. Jednak na ich finalny wydźwięk chyba największy wpływ ma samo wykonanie. Każdy jeden wazon, osłonka i inna dekoracja do wnętrz to wynik ręcznej pracy. Wszystkie produkty są niepowtarzalne i delikatnie się od siebie różnią, co tylko dodaje im uroku.

Oohh
Średnia ocena: 4.7 (94%)
Na podstawie: 10 ocen
na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 25 elementów

Kategorie

DECO SKŁAD

Producenci

Nowe produkty

Promocje