Lista produktów producenta: LYNGBY PORCELAIN

Estetyczna tradycja marki Lyngby Porcelain sięga lat 30’ ubiegłego stulecia, kiedy to w niewielkiej duńskiej miejscowości o tej samej nazwie wyprodukowano pierwsze białe karbowane wazony, znane dziś niemal na całym świecie. Choć fabrykę w Lyngby zamknięto w 1969 roku, ikoniczne, porcelanowe naczynia zdążyły już podbić nie tylko serca Skandynawów - kolekcjonerskie egzemplarze zagościły w wielu europejskich domach.


Choć produkty Lyngby pamiętają pierwszą połowę XX wieku, ich świetność nie uległa przedawnieniu - wręcz przeciwnie! Dziś repertuar produktów tej kultowej marki wzbogacony został o serię designerskich świecznikówmisek w różnych rozmiarach, eleganckich kubków oraz małych termo kubeczków. Oferta Lyngby Porcelain to także ekskluzywna zastawa do stołu.


Choć porcelana to wciąż motyw przewodni w ofercie firmy, wazony Lyngby Porcelain można nabyć również w szklanym wydaniu. Ponadczasowość duńskiego projektu to równocześnie świadectwo jakości produktów, ich wyjątkowości i niepowtarzalności.

LYNGBY PORCELAIN
Średnia ocena: 4.0 (80%)
Na podstawie: 11 ocen
na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 143 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 143 elementów

Kategorie

DECO SKŁAD

Producenci

Nowe produkty

Promocje