Wielkanoc  Jest 196 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 196 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 196 elementów
Wielkanoc

Kurczęta, zające, baranki i żonkile to zestaw nie do pomylenia z żadnym innym, zawsze zwiastujący Wielkanoc. Radosne święto obchodzone wiosną, gdy przyroda budzi się do życia. Nam kojarzy się z pierwszymi ciepłymi promieniami Słońca i pączkami kwiatów, która lada moment zakwitną. Jeśli lubisz się otaczać pięknymi przedmiotami wysokiej jakości to możemy wspólnie przygotować się do obchodów Wielkanocy!

Wielkanocna święconka 

Wszystkie dzieci dobrze wiedzą, że najważniejszy jest koszyczek – w końcu to tam zając chowa prezenty. Ale taki mały, pleciony kosz lub taca to także okazja do stworzenia dekoracji czy nawet serwowania owoców czy niektórych potraw w iście rustykalnym stylu.

Wiosenny stół 

Jeśli mowa już o stole – najistotniejsze są kieliszki do jajek. Do nich warto dopasować odświętną zastawę stołową, talerze i szklanki, aby godnie ugościć całą rodzinę i przyjaciół i zaserwować przepyszny zdobiony mazurek.

Wesołe duże doniczki na kwiaty i mniejsze, w sam raz na zasianie rzeżuchy. Albo wazony na cięte łodygi wierzby karbowanej i baśki skomponowane z forsycją. Niech się zieleni i pachnie żółtymi kwiatami!

Jeśli wolisz stonowane dekoracje na Wielkanoc to oprócz kolorowych pisanek znajdą się też te skromniejsze, ceramiczne, ze szkła czy drewniane, do powieszenia i postawienia na stole.

Wielkanoc
Średnia ocena: 4.3 (86%)
Na podstawie: 7 ocen

DECO SKŁAD

Nowe produkty

Promocje