Wielkanoc

Kurczęta, zające, baranki i żonkile to zestaw nie do pomylenia z żadnym innym, zawsze zwiastujący Wielkanoc. Radosne święto obchodzone wiosną, gdy przyroda budzi się do życia. Nam kojarzy się z pierwszymi ciepłymi promieniami Słońca i pączkami kwiatów, która lada moment zakwitną. Jeśli lubisz się otaczać pięknymi przedmiotami wysokiej jakości to możemy wspólnie przygotować się do obchodów Wielkanocy!

Wszystkie dzieci dobrze wiedzą, że najważniejszy jest koszyczek – w końcu to tam zając chowa prezenty. Ale taki mały, pleciony kosz lub taca to także okazja do stworzenia dekoracji czy nawet serwowania owoców czy niektórych potraw w iście rustykalnym stylu.

Jeśli mowa już o stole – najistotniejsze są kieliszki do jajek. Do nich warto dopasować odświętną zastawę stołową, talerze i szklanki, aby godnie ugościć całą rodzinę i przyjaciół i zaserwować przepyszny zdobiony mazurek.

Wesołe duże doniczki na kwiaty i mniejsze, w sam raz na zasianie rzeżuchy. Albo wazony na cięte łodygi wierzby karbowanej i baśki skomponowane z forsycją. Niech się zieleni i pachnie żółtymi kwiatami!

Jeśli wolisz stonowane dekoracje na Wielkanoc to oprócz kolorowych pisanek znajdą się też te skromniejsze, ceramiczne, ze szkła czy drewniane, do powieszenia i postawienia na stole.

Wielkanoc
Średnia ocena: 4.3 (86%)
Na podstawie: 7 ocen

Wielkanoc  Jest 124 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 124 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 124 elementów

DECO SKŁAD

Nowe produkty

Promocje