Lista produktów producenta: Humpty Dumpty

Za sympatyczną w brzmieniu nazwą marki kryje się radosna frywolność, moc kreatywnej energii i cudowna lekkość bytu towarzysząca wszystkim szczęśliwym dzieciom. Humpty Dumpty to po prostu dziecięcy świat zaklęty w piękną, lekką i oryginalną formę artykułów do aranżacji pokoików dziecięcych, takich jak tapety dla dzieci, tapety dla młodzieży, bordery, murale i plakaty.


W ofercie marki Humpty Dumpty znajdziemy również tekstylia dla dzieci, poduszki z oryginalnymi nadrukami i naklejki z bajkowymi motywami. Stworzone po to, aby wnętrza naszych pociech były przytulne i relaksujące, a także inspirujące i - przede wszystkim - wypełnione dziecięcą radością!


Bordery i Tapety Humpty Dumpty przyjmują wiele wzorów. Mogą to być geometryczne wzory i zastanawiające esy-floresy oraz nawiązania do baśniowych postaci jak Alicja w Krainie Czarów. Nie zabrakło także propozycji dla małych sportowców oraz miłośników przyrody i dużych zwierząt.


Humpty Dumpty ma w swojej ofercie tapety z certyfikatem niepalności B1 i nordycką etykietę ekologiczną Nordic Swan. Z kolei tekstylia to bawełna najwyższej jakości. Produkty tej polskiej marki są zatem nie tylko miłe dla oka - gwarantują przede wszystkim komfort użytkowania.

Humpty Dumpty
Średnia ocena: 4.4 (88%)
Na podstawie: 5 ocen
na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 172 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 172 elementów

Kategorie

Najczęściej kupowane

DECO SKŁAD

Producenci

Nowe produkty

Promocje